Zostałam odnaleziona przez spamerów

Pewnie o tym kiedyś już pisałam: ten blog cieszył się sporą popularnością dawno temu na bloxie. Po likwidacji tej blogowni i przeniesieniu na nowy adres, nie jest łatwo go znaleźć. Niestety. Jednak konstrukcja i ogromna ilość użytkowników tamtego serwisu umożliwiała łatwe odszukanie ciekawych amatorskich blogów.

Jednakże wciąż mam nadzieję, że w przyszłości się to zmieni. Strona na pewno została dodana do zaplecza spamerskiego, co oznacza, że muszę poświęcić coraz więcej czasu na kasowanie dziwnych, obcojęzycznych komentarzy. Jednak skoro znaleźli ją spamerzy to może kiedyś odnajdą także wartościowi, prawdziwi czytelnicy…

Chyba muszę poświęcić trochę czasu i nawiązać kontakt z innymi blogującymi autorami. Może udałoby się wymienić linkami, rekomendacjami, żeby można było mnie odnaleźć. W każdym bądź razie, jeśli Wam się to uda, pochwalcie się w komentarzu. Obiecuję, że jeśli nie będzie to spam, to opublikuję.

A tymczasem życzę Wam miłego maja, w którym zapowiada się wymarzona wręcz pogoda. Kiedyś babcia zawsze mówiła: w maju jak w raju. I taki maj na razie nam trwa 🙂 Oby jak najdłużej.

Żeby nie przedłużać i nie odciągać Was od kontemplacji przyrody, niuchania zapachów kwiatów i słuchania śpiewu ptaków, na dziś kończę 🙂

2 komentarze do “Zostałam odnaleziona przez spamerów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *